Czy to może być objaw ciąży pozamacicznej?

Dzien dobry. W sobote i niedziele robilam testy ciazowe ktore wyszly pozytywne. Bylam u ginekologa w poniedzialek jednak oprocz rozpulchnionej macicy nic nie widzial. Zrobil mi tez test ciazowy z moczu ktory potwierdzil ciaze. Mam przyjsc za tydzien. Oprocz bolu piersi podbrzusza niepokoi mnie troche bol kewej strony jakby od jajnika. Nie jest bardzo mocny ale czasem dokucza. Gdy nacisne w tamte okolice czuje ze sa obolale z drugiej strony tak nie mam. Tylko podbrzusze i lewa strona. Jajnik z prawej tez mnie zakul ale moze z 2 razy a tu caly czas czuje ze jest obolaly. Jakies 3 mies temu zlikwidowalam na nim mala cyste lekami ktora tez mnie strasznie bolala. Czy to moze byc objaw ciazy pozamacicznej czy nie powinnam sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie , raczej proszę. być dobrej myśli.