Czy to możliwe, żeby moje nogi wygladały jeszcze estetycznie?

Mam 34 lata. W ciąży 6 lat temu zaczął się mój problem z żylakami nóg, kiedy to pokazał się pierwszy żylaczek, potem było już tylko coraz gorzej. Obecnie jestem po operacjach obu nóg (miałam nacięcia w pachwinie i kostce), potem jeszcze tak zwane potocznie, oszczykiwania, ale moje nogi nie wygladają ładnie. Wiem, że wygląd jest na drugim miejscu po zdrowiu, ale nie ukrywam,  że bardzo mnie krępują żyły, zasinienia, pajaczki które mam nadal. Moje pytanie jest następujace, czy istnieje jakaś metoda, która pozwoliłaby moim nogom wygladać estetycznie i zdrowo. Słyszałam o laserze wykozystywanym przy leczeniu żylaków i pajaczków, ale nie wiem czy ta metoda jest skuteczniejsza? A może są jakieś zabiegi w chirurgii plastycznej , które by mnie i wielu innym kobietom załołyć jeszcze spódnicę")). Prosze o odpowiedź i z góry dziękuję. Magda
34 LAT ponad rok temu

Terapia "laserowa" może pomóc, jednak niezawodnego sposobu niestety nie ma. Defekt, który powoduje powstawanie żylaków dotyczy absolutnie wszystkich żył, stąd pajączki i inne zmiany. Oznacza to, że bardzo trudno się ich pozbyć, a raz usunięte będą nawracać.