Czym objawiają się zwapnienia trzonu macicy?

mam 40 lat jestem po 2-óch cesarkach 3 lata i rok emu 3 tygodnie temu byłam u gin stwerdził że wszystko w porządku dzisaj na usg jamy brzusznej lekarz zwrócił uwage na -zwapnenia trzonu macicy 19mm 12mm i dwa mniejsze<5mm do kontroli w TVUS czy mam poważny powód do zmartwienia z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeśli nie występują żadne inne niepokojące objawy proszę spokojnie poczekać do wizyty- na pewno wszystko się wyjaśni.