Dieta białkowa - czy proporcje składników są właściwe?

Witam Stosuję dietę białkową.Prosze powiedzieć mi orjentacyjnie czy jest prawidłowa proporcjonalnie.Waga 100kg Białko-200-220gr Tluszcze-30-40gr Węglowodany-120-150gr, Maximum. W tym cukry-Max-50gr. Raz w tygodniu uzupełniam Maxymalnie składniki odżywcze jedząc co chcę....

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc, zalecam wizytę u dietetyka. Serdecznie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jaka aktywność fizyczna i tryb życia? Wskazana wizyta u i ocena dietetyka