Dlaczego brodawki sutkowe różnią się od siebie?

Witam mam 26 lat, dwa lata temu urodziłam dziecko, 3 miesiace karmilam piersią. Tydzień temu zauważyłam, że moje piersi są różnego rozmiaru, niewielka różnica, ale jednak, jedna brodawka sutkowe jest ciemniejsza od drugiej, ciut większą. Nie wyczulam żadnych guzkow, jestem 2 dni przed okresem. Żadnej wydzieliny z sutka nie ma, piersi zachowują się normalnie przy podnoszeniu rąk do góry, żadnych innych znamion na piersi nie zaobserwowalam brak pomarańczowej skórki, w wannie, pod wpływem wody wydają się brodawki tego samego koloru i kształtu.czy to normalne że brodawki sutkowe mogą się różnić??? Nigdy wcześniej nie obserwowałam tak swoich piersi, wiec ciężko stwierdzić czy miałam tak wcześniej

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ocena przez lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć