Dlaczego czuję się zmęczona i wyczerpana?

Witam, mam taki problem: od kiku tygodni czuję się słaba i zmęczona. Odżywiam się zdrowo (a przynajmniej tak mi się wydaje - żadnych fast foodów, słodyczy. Jem owoce, warzywa, różnego rodzaju kasze, ryby, rzadko mięso) i staram się prowadzić zdrowy tryb życia. ćwiczę 2, 3 razy w tygodniu (joga, zdrowy kręgosłup, zumba itp.), nie palę, nie piję alkoholu, śpię 6-7 godz na dobę. Wszystkie wyniki badań (morfologia, mocz, żelazo, glukoza, próby wątrobowe) mam w normie. Dlaczego więc mimo tak wspaniałych wyników, zamiast czuć się świetnie, czuję się wyczerpana? Co mogę z tym zrobić i jak sobie pomóc?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu dorobiłbym badania: TSH, fT4, OB, CRP, bilirubina całkowita, kreatynina w surowicy i eGFR, a następnie udał do lekarza w celu interpretacji wszystkich wyników łącznie z pani obrazem klinicznym. W przypadku utrzymujących się dolegliwości może pani spróbować poradzić się lekarza psychiatry.