Dlaczego mam coraz gorsze samopoczucie?

Odkąd skończyłem 30 lat czyli 8 lat mniej więcej, czuje się coraz gorzej,często jest mi słabo,jestem śpiący i bardzo osłabiony,czasem czuje że jest mi gorąco choć temperatura otoczenia 17-18 st a temperatura normalna u mnie to 34,5 do maksymalnie 35,8 ile miałem .Kupiłem automatyczny ciśnieniomierz robię pomiary od dwóch tygodni łącznie z pulsem.Wyniki mam bardzo dobre,średnie pomiary 130/80 puls 65 a złe samopoczucie się utrzymuje.Zrobiłem posiew moczu i krwi może on coś wykryje,ale nie rozumiem skąd tak dobre wyniki ciśnienia,pulsu przy tak kiepskiego samopoczucia dodam że palę papierosy od prawie 20 lat jeśli chodzi o alkohol nie pije w ogóle od co najmniej 7-8 lat kiedyś zdarzało się imprezować.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć