Dlaczego mam taki problem z cukrem?

Witam mam problem z cukrem we krwy, zaczalem badac cukier odkąd zauwazylem objawy cukrzycy i srednio naczczo mam 130 wh po jedzeniu 180-190 wiec postanowilem wykonac badania krwi i naczczo 1h po wstsniu szklanki wody i 1 papierosie mialem 93 1h po 50g glukozy bo zwymiotowalem jakies 25g mialem 86 a po 2h 62. Jak mam interpretowac wyniki ? Dlaczego mam mniej po wypiciu niz naczczo.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosse sprawdzić gluklmetr na którym są podwyższone wyniki i oznaczyć przede wszytskim poziom glikemii na czczo w laboratorium i udac się do lekarza rodzinnegi