Dlaczego moja wydzielina w 23. tygodniu ciąży jest różowa?

Witam jestem w 23 tygodniu ciąży od paru dni moja wydzielina jest różowa albo koloru kawy z mlekiem o takiej normalnej konsystencji a czasami taka wodnista różowa. Niestety nigdzie nie moge sie umowic na juz dopiero w srode mam wizyte z położna (prowadze ciaze w Anglii) W 19tyg mialam to samo i lekarz stwierdzil ze to infekcja w moczu i mialam antybiotyk tyle ze wtedy bylo tez troche krwi. A teraz moj brzuch jest normalny nie jest twardy czuje ruchy dziecka i nie mam żadnych bóli tylko ta wydzielina mnie niepokoi. Z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby dowiedzieć się, co jest przyczyną Pani dolegliwości, powinna Pani jednak skontaktować się z lekarzem/położną. Może to wynikać np. z niewielkiego plamienia, ale zawsze należy ustalić przyczynę tego stanu.