Dlaczego nie mam miesiączki, pomimo że przestałam karmić?

witam przestalam karmic piersia 3 miesiace temu od miesiaca niemam miesiaczki przytylam okolo 2kg czuje sie ociezala jaka moze byc przyczyna dodam ze dalej mam pokarm w piersiach nie biore nic na zachamowanie laktacji biore lek na nerwice propanolol 10 dwa razy dziennie czy od tego leku moga byc moje objawy czy od zaburzen hormonalnych ?

Podobne objawy warto skonsultować z ginekologiem. Opisane trudności mogą być zarówno przejawem trudności o podłożu hormonalnym, psychologicznym, jak i np kolejnej ciąży. Zależnie od wstępnej diagnozy lekarz (w razie potrzeby) skieruje na dalsze leczenie.