Dlaczego nie mam okresu podczas miesięcznej przerwy od stosowania NuvaRing?

Mam 22 laga Od ponad roku stosuje krążki nuvaring nigdy nie miałam problemu z okresem po wyjęciu krążka, zawsze był po 4dniach Ze względu na to że partner wyjechał chciałam zrobić przerwę miesięczną od hormonów Krążek wyciaglelam 1 lipca, wystąpiło krwawienie takie jak zwykle, intensywne 8 lipca nie włożyłam krążka ponieważ chciałam to zrobić dopiero w sierpniu Minęły ponad 3 tygodnie, powinnam już dostać okres jednak nie pojawił się Nie wspolzylam w w tym czasie Czym może być to spowodowan

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w pewnym stopniu zaburzeń gospodarki hormonalnej . Proszę koniecznie udac się do ginekologa