Dlaczego po jednej strony brzucha mam więcej tkanki tłuszczowej?

Dlaczego z jednej strony na brzuch i pasie mam dwa razy wiecej tłuszczu? USG narządow wewnetrznych ok.

Lek. Michał Lenard

Nie powinno być to spowodowane żadnymi patologiami, prawdopodobnie jest to jedynie defekt kosmetyczny o nieznanej przyczynie. Pozdrawiam!