Dlaczego po nieżycie żołądka występują problemy w wypróżnianiem?

Witam. 7 kwietnia złapał mnie nieżyt żołądka. Jakiś wirus panował w domu.. Miałam tylko biegunke Wodnista i trochę było mi niedobrze. Biegunke w ciągu doby było ok 30. Co wypiłam, bądź zjadłam była wizyta w WC. 10 kwietnia mój stan zdrowia dalej się utrzymywał z takimi objawami. Wybrałam się do lekarza który dał mi skierowanie do szpitala z powodu odwodnienia. W szpitalu dali kroplowki, zrobili podstawowe badania, które wyszły w porządku. W domu czułam się dobrze, pomijając ze bardzo ciężko misię wyproznicdzisiaj czuje bol w okolicach żeber iżołądka oraz w okolicach bark i loptek na plecach bardzociężko mi funkcjonować nie wiem czego sięspodziewać

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to osłabienie po przebytej infekcji , proszę uzupełniać elektrolity,dużo pić i odpoczywać w miarę możliwości. W razie braku poprawy w ciągu kilku dni sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam