Dlaczego po zastosowaniu leków na Leśniowskiego-Crohna nie jest lepiej?

Witam mam pytanie 2 miesiace temu wykryto u mnie chorobe crohna biore leki Budenofalk 9mg i puri-nethol 50mg mialo byc lepiej a od 4 dni bardzo boli zeladel niewiem co mam juz robic lekaze twierdza ze to ustapi a bul jest coras gorszy prosze o pomoc

Niestety aby odpowiedzieć na Pani pytania należałoby Panią zbadać i zapoznać się z dokumentacją medyczną. Choroba Crohna jest skomplikowanym schorzeniem i nie ma w niej prostych zasad. Ogólnie jeśli nadal ma Pani dolegliwości to prawdopodobnie leczenie nie jest w pełni skuteczne.