Dlaczego powracają objawy gastropatii Rumieniowej?

Witam, Moje problemy zaczeły sie od bólu w nadbrzuszu ( ssanie w żołądku ), zgaga. W Listopadzie udałem się Gastroskopię. Lekarz stwierdził Gastropatie Rumieniową plus HP dodatni. Po przeprowadzonej eradykacji HP antybiotykami wynik z kału po 4 tyg wyszedł ujemny. Z czasem zgaga ustąpiła. Miewałem okresy tygodniowe bez dolegliwości.Jednak wszystko powraca . nadal zażywam leki typu tribux zirid i polprazol 40. Martwię się czy nie dojdzie do zaniku błony śluzowej... I jak długo to będzie trwało..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza Gastroenterologia być może będzie konieczność powtórzenia Gastro Skopii