Endometrioza i torbiele krwotoczne oraz nieregularne miesiączki

Witam, stwierdzono u mnie Endometrioze i torbiele krwotoczne do tego mam nieregularnie miesiaczke lekarz przepisał mi Duphaston 2 razy 1 tab. dziennie.lek mam brac 7 dni aby wywołac miesiacdzke a dzisiaj jest 5 dzien gdzy biore te tabletki i mam straszne bule miesiaczkowe w tym bol kregosłupa, co mam zrobic jak dostane miesiaczki podczas brania tabletek ?

Witam. Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek zgodnie z zaleceniami lekarza. Opisane objawy świadczą o zbliżającym się krwawienie.