Fragment błony śluzowej jelita grubego z przewlekłym naciekiem zapalnym z niewielką domieszką granulocytów obojętnochłonnych

Witam Miałem zrobioną kolonoskopię i pobrany wycinek z kątnicy do badania his-pat. W rozpoznaniu badania napisano: Fragment błony śluzowej jelita grubego z przewlekłym naciekiem zapalnym z niewielką domieszką granulocytów obojętnochłonnych w strefie okołogruczołowej. Obraz histologiczny może odpowiadać zmianom infekcyjnym. Co to oznacza? Nowotwór?

Lek. Tomasz Budlewski

Zmianom infekcyjnym - proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.