Gdzie szukać przyczyny pisków oraz szumów usznych?

Witam mam 44 lata i cierpie nie przerwanie od dwoch lat na szumy i piski w uszach,dolegliwosci te sa tak strasznie silne ze mam uczucie jakby mozg mial mi eksplodowac a ja zwarjuie. Zaczelo sie to od problemow z gardlem, lekarz wykryl guzki na strunach glosowych bez zmian nowotworowych ktore poradzil usunac.Po usunieciu mialam uczucie jagby w gardle cos zalegalo zaczelo puchnac po konsultacjach stwierdzono ze trzeba usunac tez prawy migdal , ruwniez zostal usuniety jednak dolegliwosci pozostaly, larygolodzy niemogac poradzic z dolegliwosciami skierowali mnie do ginekologa gdyz podejzewali niedobor estrogenow.Ginekolog przypisal mi plastry chormonalne ktore bralam przez cztery miesiace na poczatku naprawde mi pomogly jednak puzniej zaczela sie prawdziwa gechenna z szumami i piskami w uszach przerwalam przyklejanie plastrow jednak lekarz kazal powrucic do plastrow kontrol-system gdy to zrobilam bylo jeszcze gorzej ,odstawilam je jednak piszczenia i szumy nie ustaly.Po badaniach jedynie co wykazalo to przepuchline na odcinku szyjnym kregoslupa i zwyrodnienie miedzy 5 a 6 kregiem. PROSZE O POMOC Z GORY DZIENKUJE.

Migdałki z reguły usuwamy obustronnie, nie wiem co to za pomysł usuwać jeden? A plastry wyrzuć na zawsze bo ich po prostu nie tolerujesz. Idź jeszcze do neurologa, lecz nerwicę i przebadaj się w kierunku Boreliozy i od kleszczowego zapalenia mózgu.