Gra w piłkę nożną a odchudzanie

mam 13 lat i 155 cm wzrostu nie jestem tłuściochem ale chce schudnąć wazę 49 kg chce zrzucić 4 kg i mieć płaski brzuch czyli w pasie zrzucić 7 cm gram w piłkę nożną wiec muszę być szczupły treningi są 3 razy w tygodniu i trwają po 90 min co mam zrobić lubię wycisk jak mam się odżywiać proszę o pomoc czy uda zrobić i się to do końca wakacji od wczoraj robię codziennie wieczorem 300 brzuszków proszę o pomoc
13 LAT ponad rok temu

Witam,
poza wysiłkiem należy zadbać o prawidłową dietę. Ważne jest by jadać regularnie, co 3-4 godziny oraz unikać produktów wysokokalorycznych jak słodycze, czipsy, jedzenie fast-food oraz słodkich napojów. Dieta powinna obfitować w warzywa. Ponadto ćwiczenia na konkretne partie mięśni również powinny pomóc. Życzę powodzenia!