Guz na głowie

Witam mam pytanie ostatnio zauważyłem że na głowie tuż przy skroni mam niewielkiego guza. Gdy dotykam nic nie czuje ani bólu ani nic Jednakże martwię się i chciałbym wiedzieć czy może być groźny. Siedze dużo przy komputerze . Owy guz zniknął ale po 1 dniu znowu się pojawił a ja nie wiem czym może być to spowodowane

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany guzek może mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to bowiem powiększony węzeł chłonny, włókniak, tłuszczak i wiele innych. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który podczas bezpośredniej wizyty przede wszystkim Pana zbada. Być może wskazane będzie jeszcze także wykonanie badań dodatkowych.