Jak zajść w ciążę przy nieregularnych cyklach miesiączkowych?

Jak skutecznie zajść w ciąże..nie mając regularnego cyklu?? Rady
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przypadku nieregularnych cykli określenie dni płodnych będzie trudne. Istnieją jednak naturalne sposoby by to uczynić. Polecam tenartykuł. Ważne jest aby regularnie współżyć, unikać stresów oraz nie przyjmować alkoholu i papierosów w okresie prób.

Mariusz Sadowski Ginekologia

Znajdź sobie ginekologa, który się tym zajmie a nie takiego, do którego będą wolne miejsca!