Jaką dietę zastosować przy wysokich D-dimerach?

Jaką dietę zastosować przy wysokich D-dimerach (30 000) podczas leczenia

Witam serdecznie,

Powinna Pani unikać produktów bogatych w witaminę K, a więc szpinaku, sałaty, kalafiora, kapustnych (szczególnie dużo jest jej w brukselce), a także zielonej herbaty czy herbaty z pokrzywy. Jeśli pali Pani papierosy, jak najszybciej powinna Pani z tego zrezygnować.

Pozdrawiam serdecznie