Jaka może być przyczyna opuchlizny żuchwy?

Od poniedziałku mam opuchnięte okolice żuchwy i policzka(bardziej żuchwy), ból jest przy dotykaniu opuchlizny i podczas jedzenia. Zęby i dziąsła mam zdrowe. Poszarpałem się w niedzielę trochę z kolegą i myślę, że to uraz. Smaruję altacetem i nic nie schodzi, ale łagodzi minimalnie ból. Jaka może być przyczyna tej opuchlizny? Jak sobie z nią poradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze z takimi objawami warto jest udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć