Jaki jest powód zawrotów głowy u osoby z dobrymi wynikami badania morfologi?

witam od jakiegoś czasu zmagam sie z zawrotami głowy czuje kołysanie jak na morzu osłabienie nóg jak z waty czasami mrowienie dłoni serce szybciej zaczyna bić narasta niepokuj uczucie do wymiotów zaczyna wariowac żołodek robiłam gastroskopie nadrzerka juz po kuracji antybiot robiłam mofologie rm rtg szyi byłam u laryngologa i neugologa niec nie wykazało na rtg lekka odchylenia chodziłma na fizjoteramie laser magnetronik.Jestem kasierka od 6 lat Prosze o pomoc co to moze byc jak sobie poradzić

Witam!
To co Pani opisała może mieć podłoże nerwicowe, łącznie z nadżerką błony śluzowej żołądka. Proponuję zgłosić się do psychiatry, zbada, podejmie decyzję i leczenie p/nerwicowe, być może wzmocnione psychoterapią. Leczenie niestabilności emocjonalnej jest bezpieczne, nie ma zagrożenia uzależnieniem i na zewnątrz nie widać tego leczenia, jednak wymaga to od osoby leczonej cierpliwości i wytrwałości - poprawę zaczyna się odczuwać dopiero po 2-4 tygodniach.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.