Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po pettingu?

Witam, mam pytanie. Moja dziewczyna ma nieregularne cykle. Uprawialiśmy petting 10 listopada. Okres miała 28 października. Według obliczeń były to dni płodne. Co prawda nie doszło do kontaktu narządów, wytarłem swojego członka, potem za jakieś 15 minut ja dotykałem dziewczynę, wsuwałem palce do pochwy, ręce miałem wytarte. Ostatnio miała cykle 28, 34 dni, teraz już 37 dzień, okresu nie ma. Zrobiła 2 testy, oba wyniki negatywne. Jeden w południe 29 listopada, a drugi 30 listopada rano. Oba jak napisałem negatywne. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Dodam, że współżycia nie było. Boli ją dość mocno podbrzusze i piersi. Nie ma żadnych mdłości, zmian na skórze, narządach, pojawił się trądzik na twarzy. Co w tej sytuacji? Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży było znikome. Wydaje się, że nie mają Państwo podstaw do obaw. Brak miesiączki nie musi świadczyć o ciąży. Istnieje wiele czynników mogących wpływać na długość cyklu, zmiana diety, infekcja, osłabienie, stres i wiele wiele innych. Jeżeli Pana partnerka ma cykle nieregularne, to brak miesiączki bardzo nas nie zaskakuje. W podobnych sytuacjach wskazane jest wykonanie testu ciążowego. Wiarygodne wyniki testów uzyskuje się co najmniej 14 dni po stosunku. Konieczne jest również wykonanie testu z porannej porcji moczu. Wydaje się zatem, iż ostatecznie wykluczyli Państwo ciążę. W obecnej sytuacji powinni Państwo spokojnie poczekać kilka dni, aż krwawienie wreszcie wystąpi. Jeśli nie pojawi się w przeciągu 2 tygodni, wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam!