Jakie leki na bolesne jelita?

Witam, Co powinno się zażyć gdy mam bóle spowodowane pracą jelit tj.skurcze, nabrzmiały brzuch w którym cały czas "coś wierci", brałam już dziś debretin ulgix nospa nadal nie przechodzi?

Małgorzata Panek

W przypadku wzdęć najlepsze są preparaty z simetykonem (takie jak Ulgix) i leki rozkurczowe (np. No-Spa).
Proszę spróbować inne preparaty zawierające simetykon.
W razie nasilenia dolegliwości należy zgłosić się do lekarza POZ.
Pozdrawiam