Jakie są zalecenia przy moim wyniku gastroskopii?

Zapalenie sluzowki czesci odzwiernikowej zolodka k29.9 infekcja hp przypuklina duza roztworu przelykowego przepony robiona gastroskopia co teraz powinienem zrobic udac sie gastrologa jaka dieta powina być dokladna

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Oczywiście z tymi wynikami powinien Pan udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego lub gastrologa. Dieta powinna być lekkostrawna, powinien Pan unikać smażonych i ciężkostrawnych potraw.