Jakimi lekami leczyć migotanie przedsionków?

Witam! U mnie migotanie przedsionków miało miejsce 2.04.2016r. tj. 13 m-cy temu. Biorę Polfenon 3 razy na dobę.Jakie zmiany należałoby teraz wprowadzić? Wyleminowałem jeden czynnik,który ujemnie wpływał na serce przez 60 lat. Wcześniej migotanie występowało od 2tygodni do 1 m-ca.Ponieważ od 4 lat w diecie występuje żurawina,nadciśnienie znacznie spadło i jest ok.Dawniej brałem Vivace i Nebilet po 5 mg.Obecnie tylko Vivace 2.5 mg.Mam 78 lat.Migotanie wystąpiło w styczniu 2012r.Była kardiowersja

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza kardiologa i przeanalizowanie czynników ryzyka odnośnie dalszego leczenia