Kiedy mogę wykonać betę, aby dała wiarygodny wynik?

Witam Stosunek mialam 20 stycznia ~krwawienie z odstawienia powinnam dostać 4 luty We czwartek biorę ostatnią tabletkę i przerwa 7 dni.Kiedy mogę wykonac badanie beta hcg aby wynik byl wiarygodny?bardzo proszę o odpowiedź

Szanowna Pani, antykoncepcja hormonalna nie wpływa na wynik testu. Badanie może Pani wykonać w każdym momencie. Serdecznie pozdrawiam