Kłujący ból w okolicy lędźwiowej i napady wymiotów

Witam, Morfolog USG, lipid,pr watr,krzywa cukr,bialko,zelazo firbrynog INR,APPTT,ANA II,Elisa ant-ENA,accp dopelniacz sklad C4 0,44 g/L,kolonosk, gastrosk, clostrid dific,kila,pasozyty ujemne, kreatynina 80, gfr 67 mocz erytr wpw 25,leuk 1-3 wpw, nablonki plask liczne, pasma sluzu. CRP 22. posiew moczu ok Obj: 37 dlugo bol plec- ledzwie klujacywedrujacy do pecherza, piecze kłuje sporad,napady wymiotow dreszcze,-9 kg, czestomocz ginekol,gastrolog,urolog,reumatog-norma cipronex mala poprawa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.