Kochałam się w okresie bez zabezpieczenia, mogę być w ciąży?

Witam, mam pytanie.
Kochałam się z moim chłopakiem dzień przed okresem i w pierwszy dzień okresu (16 01 2010) bez zabezpieczenia. Okres skończył mi się 20.01.2010. Cykle mam bardzo nieregularne i zaczęłam brać tabl. antykoncepcyjne.
Czy jednak mogę być w ciąży?
Proszę o szybką odpowiedź, to bardzo ważne.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeżeli tabletki zaczęła Pani brać pierwszego dnia miesiączki, to była Pani zabezpieczona przed ciążą już od tego momentu. Również stosunek odbyty w ostatni dzień cyklu z pewnością nie skończył się zapłodnieniem.

Pozdrawiam serdecznie!