Kompleksy z powodu wyglądu piersi u 18-latki

Witam. Jestem w wieku 18 lat i niepokoi mnie kształt moich piersi są wielkości takiej której się mieszczą w ręce lecz problem tkwi w tym że nie wydaja mi się jędrne i sutki są całkowicie wypukłe przez co mam kompleksy przy swoim partnerze. Czy one takie już zawsze będą?.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.