Krew w kale i ucisk w podbrzuszu

Od około 3 lat, co kilka miesięcy mam krew w kale. Kolor krwi jasno czerwony, stolec nieregularny, czasami pojawiał się również śluz, przed oddaniem stolca czułem ucisk w podbrzuszu. dzieje się tak przez 1-2 dni, potem wraca do normy. Mężczyzna 32 lata, brak innych problemów. Ojciec miał marskość wątroby (już jest po przeszczepie). Choroby genetyczne wykluczone. Badam się regularnie - wyniki bardzo dobre. Praca siedząca i stresująca. Ostatnio duży wysiłek fizyczny przy remontach.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję wykonać badanie kolonoskopowe. Obecność świeżej, czerwonej krwi świadczy o nieprawidłowościach w obrębie jelita grubego.