Krwawienia przed miesiączką a bezskuteczne starania o ciążę

Z mężem od 15mies staramy się o dziecko bez skutku.W tym miesiącu w 10dc dostałam plamienia 11dc lekkie krwawienie 12dc lekkie krwawienie 13dc plamienie (test ciążowy neg.)Później dzień przerwy i "normalna" miesiączka.Dzisiaj(drugi dzień krwawienia) rano temp w pochwie 36,86st.Skąd taka wysoka temp? Skąd te krwawienia przed miesiączką? Cykl wcześniej miałam lekkie krwawienie dwa dni plamienia i dopiero miesiączka.Moje ostatnie cykle licząc od pierwszego dnia tych plamień to32d 29d 33d i 26d.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.