Krwawienie po stosunku a możliwość zapłodnienia

Witam , 4 dni temu skonczyl mi się okres .. wspolzylam z moim chłopakiem bez zabezpieczen ale nie było wytrysku . Wczoraj postanowiliśmy się kochac w prezerwatywach i pekla .Dodam ze mam dni płodne. Nie chce mieć dzieci i wiem ze takie zachowanie jest nie odpowiedzialne le nie wiem co robic . wizyte u ginekologa mam dopiero za dwa tyg. wiem ze to zabrzmi dziwnie ale psychicznie już nie wytrzymuje jeszcze rano wstalam poszlam do łazienki i podcierając się ujzalam papier caly we krwi .

Witam. Ryzyko ciąży w takim przypadku jest dość duże. Jeśli nie ma Pani możliwości wizyty u ginekologa może Pani skorzystać z porady lekarza poz.