Krwawienie przy stolcu a początki hemoroidów

Witam, Zauważyłam ostatnio krew na papierze toaletowym i pokrywającą niewielką ilość stolca. Dzieje się tak jedynie w przypadku oddawania twardego zbitego stolca. Kiedy zmieniam dietę na obfitą w błonnik i stolec jest miękki problem znika. Pare tygodni temu poczułam dosłownie 3 razy takie sekundowe rwanie w środku odbytu. Czy to mogą być hemoroidy? nic mnie nje boli. Naczytałam się o raku a przez najbliższy czas nie mam możliwości pójścia do lekarza, ponieważ przebywam na wakacjach za granicą.

Piotr Pilarski

Mogą to być hemoroidy lub zwykłe uszkodzenie śluzówki, bez zbadania nie można tego stwierdzić. Jak Pani wróci z wakacji sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.