Łuszczyca krostkowa i stawowa oraz uraz kręgosłupa

Dobry wieczor.Od 10-2013 choruje na luszczyce krostkowa i stawowa i mialam uraz kregoslupa lecz nie wiem co to bylo.3msc nie chodzilam a kolejne 3o kulach.Zapalenie we krwi bylo 66 norma to byla 20.Z wynikow badan obrazowych nic nie wychodzi.Obojetnie co to bylo mimo, ze teraz szybciej sie mecze i szybciej boli mnie kregoslup mam rozumiec,ze jest to wyleczone? Stalo sie to z dnia na dzien bylismy w szoku.Rtg i mri nic nie pokazuja oprocz jednego obrzeku na kregu L1 ktory nie jest przyczyna.18lat

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale nie mogę udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ nie wiem jakiego urazu doznała Pani i o jakich normach Pani mówi (jakiego parametru dotyczą). Dlatego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski