Uraz głowy po zasłabnięciu

3 m-c temu po zasłabnięciu doznałam urazu głowy. Od tamtej pory non stop utrzymują się zawroty głowy, najsilniejsze są przy chodzeniu, mam uczucie niezdarności kroków, wirowania w głowie. Tomografia kompu oraz rezonans magn głowy, usg tetnic szyjnych i kreg, rtg kregoslupa szyjnego, EEG, holter, echo serca oraz badania krwi - wszystko w normie, ok. Konsultacja neurol oraz laryngol tez nic nie wykazała (zaznaczam, ze nie miałam robionej próby błędnikowej).
KOBIETA ponad rok temu

Zawroty i " niezdarność" mogą być związane z wiekiem, ogólną mniejszą sprawnością, obciążeniami innymi chorobami, spadkami i wahaniami ciśnienia i pulsu krwi zwyrodnienia kręgosłupa, stóp, wieloma innymi przyczynami jak lęk, niepokój, depresja, osłabienie,
Na szczęście" Tomografia kompu oraz rezonans magn głowy, usg tetnic szyjnych i kreg, rtg kregoslupa szyjnego, EEG, holter, echo serca oraz badania krwi - wszystko w normie Konsultacja neurol oraz laryngol tez nic nie wykazała ",
a zatem nie ma zagrożenia poważną chorobą
Błędniki są bardzo wrażliwą i " awaryjną" częścią układu nerwowego
Niestety, nic więcej nie mogę poradzić nie znając Pacjenta,
Pozdrawiam