Miesiączka od 18. dnia cyklu przy tabletkach Zoely

Witam, biorę tabletki Zoely od pierwszego dnia cyklu, zgodnie z zaleceniem lekarza ginekologa. Od 18 dni mam miesiączkę - jaka może być przyczyna? Czy powinnam się zgłosić do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinna się Pani koniecznie zgłosić do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.