Morfologia krwi a niedobory odporności

Witam, niepokoją mnie moje wyniki morfologii ponieważ mam neutrocyty 37,4 norma 50-70, bazocyty 1,5 norma 0-1 oraz monocyty 14,9 norma 1-12, erytrocyty wynoszą 4,67 norma 4-5,2 i leukocyty 4,69 norma 4-10. Mam 47 lat, często się przeziębiam mając powiększone węzły chłonne zwykle z jednej strony. Nie wiem czy to tylko brak odporności czy może cos poważniejszego tzn nowotwór ? Proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Są to niewielkie odchylenia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.