Możliwość ciąży po pettingu pod prysznicem

Witam z tej strony Paulina, mam problem. Ostatnio dwa dni uprawialiśmy z chłopakiem petting. Pierwszy raz,jak miał wytrysk był bardzo blisko moich narządów (dokładnie pupy), a drugi raz kiedy to robiliśmy byliśmy pod prysznicem i kiedy był wytrysk to byóło możliwe że dotknęło moich narządów płciowych. Dodam, że ostatni raz okres miałam 3-8 lipca, a po odstawieniu tabletek 17-21. Czy jest możliwe że mogę być w ciąży? cykl trwa około 21-23 dni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zażywa Pani tabletki antykoncepcyjne, ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju.