Możliwość ciąży po stosunku niezabezpieczonym

Witam ostatnio uprawiałem sex ze znajomą kiedy czułem że dochodzę wyjąłem szybko członka na wierzch i po pewnej chwili włożyłem go Ponownie ( ok 3min) jakie jest ryzyko do zapłodnienia

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku najprawdopodobniej jest ryzyko ciąży niemniej podaje Pan zbyt mało informacji aby określić to jednoznacznie. W razie wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy dwa tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.