Możliwość ciąży po stosunku z prezerwatywą

Witam, uprawiałam seks z partnerem, był to mój dzień płodny, jednak użyliśmy prezerwatywy - nie pękła, nie zsunęła się, przed penetracją ani w trakcie ani po penetracji nie było wytrysku. Czy jest możliwość ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Stosunek w prezerwatywie nie daje 100% pewności jesli chodzi o skuteczność, a jedynie zmniejsza prawdopodobieństwo zaplodnienia.