Nadmierne ilości żółci w żołądku a stosowanie leków

Witam, mam 24 lata. Tydzien temu lekarz rodzinny skierował mnie na gastroskopie z powodu mocnego bólu zolądka. Okazało się, że w żołądku znajduje się żólc ktorej nie powinno tam byc. Lek. rodzinny przepisal mi Mesopral 40mg - biore od tygodnia, lecz nie czuje zadnej poprawy. Moj lekarz stwierdzil ze inaczej pomoc mi sie nie da. Bardzo się martwie, czy mam dobrze dobrany lek? Czy to jest wyleczalne? Jak mam postepowac? Gdzie sie udac ? Prosze mi odpowiedziec na wszystkie pytania bo z nerwow padne

Lek. Katarzyna Szymczak

Lek przepisany zgodnie z zaleceniami, może na efekty trzeba poczekać jeszcze 2-3 tygodnie, jaka dieta ?