Nagłe uczucie zimna, dreszcze i wrażenie omdlenia

Witam, miałem zrobione badania EEG,Rezonans Mag głowy, Holter, eho serca, usg brzucha, RTG, badania krwii i moczu, wszystko jest dobrze, a ja mam cały czas objawy, robi mi się nagle zimno dreszcze, uczucie jakbym miał zaraz zemdleć, robi mi się słabo, dreszcze, nie mogę zasnąć, a jak zasnę to nie chce wstawać z łóżka, lekarze wysyłają mnie do psychiatry, dodam ze bardzo mocno przeżyłem 2 zabiegi ablacji które miałem 2 i 3 mc temu, czy powinienem jeszcze wykonać jakieś badania iść do psychiatry?

Magdalena StusiĹska

Najlepiej będzie skonsultować sie z lekarzem psychiatrą który wykluczy psychogenne podłoże objawów.