Napadowe migotanie przedsionków oraz wynik RTG klatki piersiowej
Witam !! Mam 56 lat ,jestem kobietą. Mam napadowe migotanie przedsionków ,w wynik badania radiologicznego w opisie ujawniono uwapnione blaszki miażdżycowe w aorcie oraz zmiany zwyrodnienieniowo -wytwórcze w kr piersiowym . Jak mam postępować , czy ta choroba jest niebezpieczna w moim przypadku ??

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Obecność zmian zwyrodnieniowych w piersiowym odcinku kręgosłupa wymaga oceny specjalisty ortopedy. Warto również udać się do lekarza rodzinnego celem oceny poziomu lipidów oraz wdrożyć odpowiednie leczenie mające na celu ograniczenie postępu miażdżycy.