Nasilające się bóle głowy a zmniejszenie lordozy

Od około 5 miesięcy mam bóle głowy, które z czasem się nasilają, aktualnie są bardzo uciążliwe i potrafią doprowadzić do płaczu. Miałam już robione RTG kręgosłupa szyjnego(zmniejszenie lordozy), RTG zatok i TK głowy (bez kontrastu) na obu nic nie ma. We wtorek idę z wynikami TK do neurologa (laryngolog stwierdził że ze str. laryngologicznej nic nie ma), obawiam się, że mnie zbyje i przepisze leki przeciwbólowe. Co może mi dolegać i gdzie jeszcze mogę się udać aby się tego dowiedzieć?

Aleksander Ropielewski

Pomocne może być wykonanie badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego. Mam za mało informacji, aby udzielić bardziej pomocnej porady.