Nie czuję wytrysku podczas kochania się w prezerwatywie

Witam, nie czuję kiedy mam wytrysk podczas uprawiania seksu w prezerwatywie. Jedynie co sygnalizuje to sperma w pojemniku. Nie wiem dlaczego nie czuję, kiedy będę miał wytrysk chwilę przed, czemu tak jest?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Cierpi Pan prawdopodobnie na schorzenie zwane seksualną anhedonią, a polegające na nieodczuwaniu orgazmu, który fizycznie występuje. Zaburzenie to może mieć wiele przyczyn, w szczególności neurologicznych (uszkodzenia rdzenia kręgowego), hormonalnych (hiperprolaktynemia lub obniżony poziom testosteronu) lub psychicznych (zaburzenia popędu seksualnego). Czasem towarzyszy rozwijającej się schizofrenii lub jest skutkiem brania leków leczących tą chorobę. W praktyce niezwykle trudno jest rozpoznać właściwą przyczynę tego zaburzenia. Powinien Pan udać się do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i skieruje Pana do specjalistów.

Pozdrawiam serdecznie!