Niejednorodne endometrium 5 miesięcy po porodzie

witam! jestem prawie 5 miesięcy po porodzie, na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził u mnie endometrium o grubości 21 mm jednorodne zlecił zrobić BTHCG i wyszło ok brałam tez luteinę, dzisiaj na wizycie endometrium ma 18,5 mm w 21 dc i jest niejednorodne . co to może oznaczać proszę o rozjaśnienie moich wątpliwości czy mogą to być rozchwiane hormony?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. PProszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.