Niewidoczny zarodek na USG i niskie stężenie beta-HCG w 5. tygodniu ciąży

Witam jestem w 5tyg na usg nie widac nic.hcg 154.dostalam dufaston bo mam plamienia.pani gin powiedziala ze czase w tak mlodej ciazy nie widac nic na usg lub to ciaza pozamaciczna.sa bolescii piersi hormony buzuja bo co roz pokazuje sie cos nowego na twarzy.pobolewa mnie caly brzuch.plamienia sa jasno rozowe.martwi mnie tak mlale sterzenie hcg. I brak na usg widoku zarodka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczne jest kolejne badanie gdyż prawdą jest iż w młodej ciąży może nie być widoczny zarodek. Ważne jest także koleje oznaczenie beta hCG.